У зв'язку з воєнними діями наш магазин тимчасово не працює. Ціни на сайті мають виключно інформаційний характер.
Приносимо свої вибачення.

Выбираем поддержанный автомобиль VOLKSWAGEN TOUAREG I: 2002-2010

 

Старий преміальний позашляховик – чи є сенс брати?

 

Перший кросовер марки Volkswagen спочатку везли зі Словаччини. Ділить платформу з Audi Q7 та Porsche Cayenne. За рестайлінгу (2006) оновили оптику та усунули косяки, перш за все, в електроніці. Додалися нові мотори та опції.

  ✅ Преміум за комфортом та оснащенням - для свого часу. Просторий салон, вивірена ергономіка, великий багажник.

  ⚠️ Дорогі запчастини та обслуговування. Пневмопідвіска (на дорогих модифікаціях) – джерело постійних проблем через втрату герметичності елементів. Бензин АІ-92 неприпустимий.

  ⚡ З десятка агрегатів виділимо наймасовіші. П'ятициліндровий турбодизель ВРЕ 2.5 (174 л.с.) помірно примхливий. Знос важливих вузлів проявляється після 200 000-250 000 км. Слабке місце -паливна апаратура. Бувають течі масляного насоса та теплообмінника, турбіни на всіх дизелях Фольксвагена нерідко хандрять власними силами. При цьому ВРЕ дуже живучий - багато екземплярів відходили більше 500000 км.

  ⚡ Популярний також дизель V6 BKS 3.0 (після модернізації – індекс CASA) потужністю 224 або 240 к.с. Він більш чутливий до якості палива, основні недуги - засмічення впускного колектора та дросельної заслінки. Саджевий фільтр швидко забивається, на багатьох машинах власники його видалили. Ланцюг ГРМ живе 200000 км, а ось привід ТНВД насилу витримує 100 тисяч. Ресурс мотора - близько 350 000 км.

Салон Туарега всім відомий. Тут все на своїх місцях. Завдяки консерватизму марки досі не виглядає застарілим.

За тіж самі гроші:

Audi 07, VolvoXC90, Toyota Land Cruiser 200, BMW X5

  ⚡ Бензинові атмосферні VR63.2 (220 або 241 к.с.) і споріднений до нього 3.6 (280 к.с.) славні розтягуванням ланцюгового приводу ГРМ - до 100000 км або швидше, залежно від режимів експлуатації. Пізніше впровадили модернізовані ланцюги та натягувачі. Через забруднення свічок виходять з ладу котушки запалення (свічки краще міняти не рідше, ніж кожні 60 000 км). Необхідне регулярне чищення впускного тракту, а бензин АІ-98 найкращий. Мотор 3.6 при подібному характері складніший і примхливий. Обидва при цьому досить довговічні. Непогані відгуки про двигун V104.2 з ремінним приводом ГРМ, але він дорогий, рідкісний і занадто ненажерливий.

  ⚡ У бензинових двигунів можливі відмови основних паливних насосів. При виборі літнього Туарега корисна ендоскопія двигуна: на предмет задир у циліндрах.

З усіма двигунами працює шестиступінчастий японський автомат Aisin TR-60SN (VAG 09D). Не любить різких прискорень. У ранніх машин непристойно швидко - до 100 000 км - ламався гідроблок. Проблему вирішили у 2006 році: ресурс коробки виріс до 200 000-250 000 км. Загальна закономірність - що потужніший двигун, тим складніше коробці. Відтягнути кончину допомагає заміна олії кожні 50 000 км.

Туарег з механічною коробкою важко знайти - велика рідкість, а шкода: репутація у неї відмінна.

У механізмі повного приводу слабка ланка - моторедуктор блокування роздатки. На ранніх машинах рідко служив понад 70 000 км. Але й після модернізації роздатку вважається вразливою.

  ❗ У підвісці все працює розумні терміни, кермовий механізм також живучий. А ось гальмівних колодок вистачає зазвичай лише на 30 000 км. Течія сальника між мотором і АКП - болячка всіх Туарегів, особливо дизельних. Відмови електрики та електроніки часті та різноманітні.

 

  • У нашому інтернет-магазині Ви знайдете каталоги, які дозволяють замовляти запчастини за лічені секунди
  • Достатньо просто оформити замовлення – і вашу покупку буде доставлено поштою за вказаною адресою до будь-якої точки України
  • Отримуйте запчастини на пошті - це зручно та легко. Всім нашим покупцям ми пропонуємо знижки на постійній основі!  
  • Отримайте додаткову знижку% для заміни олії на партнерських СТО
  • Гарантуємо безкоштовну доставку на замовлення понад 1000 грн! Запитання та побажання щодо проведення акцій уточнюйте за телефоном: +380 68 489-98-18