.jpg)
Выбираем поддержанный автомобиль SKODA YETI: 2009-2018
Знаходимо вдалі комбінації «мотор/коробка» у популярного чеського Кросовера.
Yeti збирали на Закарпатті. Уніфіковано з Октавією. Рестайлінг (2013) привів зовнішність Yeti у відповідність до загальнокорпоративного стилю Шкоди. З 2015 року в гамі двигунів з'явився єдиний атмосферник 1.6.
✅ Витривала підвіска, непогана керованість. По-шкодовськи продуманий та зручний салон. Оригінальна пізнавана зовнішність.
⚠️ Багато скарг на швидку корозію колісних арок, дверей та інших елементів (іноді змінювали за гарантією), пузириться також хром. Недосконала система опалення. Маленький багажник. Задні двері та бічні стекла дивовижно збирають дорожній бруд.
⚡ У гамі моторів важко знайти викликають беззастережну довіру. Фольксвагенівські агрегати 1.2 (105 к.с.), 1.4 (122 к.с.) та 1.8 (152 к.с.) з індексом TSI - аналогічні за конструкцією і мають схожі недоліки. Найзначніші - масложер, схильність до закоксовування, у 1.2 і 1.8 - розтягування ланцюга ГРМ.
⚡ 1.2 та 1.4 дуже чутливі до якості палива і дуже довго прогріваються взимку. Найбільший букет системних болячок зібрав двигун 1.2, а ланцюг у нього найслабкіший, хоча ресурс до капремонту оцінюють у 200000 км.
Заявлений об'єм багажника 405 літрів у наших реаліях частково з'їдається повноцінною запаскою, а «незаводські» методики вимірювання показують близько 300 л. Але сидіння, що складаються і легко знімаються, дають великий ефект.
⚡ Компанію «турбо» розбавив атмосферний 1.6 (110 л.с.). Він теж не зразок надійності і теж під'їдає масло (за відсутності датчика рівня масла потрібен ретельний візуальний контроль). Але в нього ремінь замість ланцюга, немає турбіни, конструкція простіша і живе до 350 000 км.
За тіж самі гроші:
Ford EcoSport, Renault Duster, Nissan Juke, Suzuki SX4, Opel Nlokka.
Якщо обов'язково потрібний Yeti з повним приводом, то вибір зводиться до 1.8 TSI або турбодизелю 2.0 TDI (140 к.с.) - його називають найкращим з усієї лінійки. Обидва варіанти не без капризів, але досить живучі.
До п'яти-і шестиступінчастих механічних коробок особливих нарікань немає. Двигуну 1.6 покладався класичний автомат Aisin, страшних недуг у нього також не виявлено.
Ставлення до робіт DSG7 (DQ200 з сухим зчепленням) та DSG6 (DQ250 з мокрим зчепленням) неоднозначне навіть після їх глибокої модернізації. У «сімки» і після 2014 року, як і раніше, зустрічаються невдалі екземпляри, які можуть зануритися до 30000-40000 км. "Шістка" спочатку міцніше, але і для неї межею часто називають 100-150 тисяч. Купуючи версію 4×4, важливо розуміти, що можливості DSG на бездоріжжі обмежені. Якщо збираєтеся часто з'їжджати з асфальту, краще взяти машину з МКП.
У повнопривідних автомобілях задні колеса підключаються через муфту Haldcx (після рестайлінгу-п'ятого покоління). Конструкція надійна, якщо її не вбивати та вчасно міняти олію.
❗ У ходовій провальних позицій немає, всі елементи служать очікувані терміни, за винятком стійок стабілізатора. Зношування інших вузлів активно проявляється після 90000 км. Підмічено прискорене зношування передніх гальмівних колодок (ходять 30 000-40 000 км), диски здатні пережити три комплекти. Збої електрики та електроніки нерідко спричинені закисанням кволої проводки; одне із слабких місць - джгути у дверях.
- У нашому інтернет-магазині Ви знайдете каталоги, які дозволяють замовляти запчастини за лічені секунди
- Достатньо просто оформити замовлення – і вашу покупку буде доставлено поштою за вказаною адресою до будь-якої точки України
- Отримуйте запчастини на пошті - це зручно та легко. Всім нашим покупцям ми пропонуємо знижки на постійній основі!
- Отримайте додаткову знижку% для заміни олії на партнерських СТО
- Гарантуємо безкоштовну доставку на замовлення понад 1000 грн! Запитання та побажання щодо проведення акцій уточнюйте за телефоном: +380 68 489-98-18