У зв'язку з воєнними діями наш магазин тимчасово не працює. Ціни на сайті мають виключно інформаційний характер.
Приносимо свої вибачення.

 Выбираем поддержанный автомобиль OPEL ASTRA III: 2004-2014

 

Вважається, що за допомогою цієї надпопулярної моделі Opel позбавився реноме не дуже надійної марки. Це так?

 

Астру покоління багато ввозили з Європи (переважно польського складання). Потрібну модель випускали ще чотири роки після виходу нового покоління, продаючи із приставкою Family. Доступні седан, 3-х та 5-дверні хетчбеки, універсал і навіть кабріолет.

  ✅ Добре пристосована до наших доріг підвіска, великий кліренс. Стійкий до корозії кузов. Атмосферні двигуни без недоліків, приймають АІ-92. Непогане оснащення в базі.

  ⚠️ Властиві Опелям того періоду поломки по дрібницях, ранні машини (до 2009-го) мають багато різних проблем з електронікою та електрикою. Специфічні важеля поворотників, що не фіксуються. Середня оглядовість.

  ⚡ Турбо і деякі інші двигуни офіційно не поставляли. На вторинному ринку домінують прості атмосферники 1.4 (90 л.с.), 1.6 (115 л.с.) і 1.8 (140 л.с.), всі вважаються благополучними. Є окремі слабкі місця на кшталт клапанів EGR та модуля запалювання, але багато моторів доживають до 400 тисяч без капремонту. Іноді хандрить керований термостат, а на моторах 1.6 і 1.8 - фазообертачі. Немає гідрокомпенсаторів – клапани потребують регулювання (заводський інтервал у 150 тисяч надто оптимістичний).

  ⚡ Поширений на вторинному ринку і турбодизель 1.3 (90 к.с.), і це явно не найкращий варіант. У нього норовливий характер і безліч хвороб - від корозії ГВЦ до відмов турбіни. Бензиновий «турбо» 2.0 (200 к.с.) також вкрай суперечливий і неважливо переносить навіть АІ-95.

Універсалів на вторинному ринку багато, і це дуже привабливий варіант. За обсягом багажного відділення Astra перевершує багато кросовери.

Дивно, але нарікання є до стародавньої механічної «п'яти-ступки», застосованої на багатьох моделей Opel, Chevrolet, Suzuki і Daewoo. Вони викликані тим, що цій коробці (у виконаннях F17 і «полегшеному» F13) бракує запасу міцності. У компанії з мотором 1.4 вона майже вічна, а ось уже з 1.6 можна очікувати прискореного зносу підшипника вторинного валу та зубів – особливо при активній манері їзди. Мотор 1.8 може вбити коробку до 60 000 км. «Необслуговуваність» цієї МКП спірна – краще міняти олію кожні 50-60 тисяч км.

За тіж самі гроші:

Ford Focus, Chevrolet Cruze, Skoda Octavia, Toyota Corolla

Робот EasyTronic створений з F17 -до її недоліків додаються невисокий ресурс зчеплення та його актуаторів, а також необхідність проводити адаптацію керуючого блоку в міру зносу накладки диска зчеплення.

Мабуть, адептам двох педалей краще віддати перевагу класичному автомату, нехай це теж досить стародавній чотириступінчастий Aisin (доступний у парі з мотором 1.8). Спокійно витримує 200 000 км, а при дбайливому відношенні і 300 тисяч не межа. Особливих проблем у самій коробці не виявлено, слабкість була в системі охолодження, схильною до протікання (усунули у 2008-му).

  ❗ У підвісці без сюрпризів. Опорні підшипники стійок здаються швидко, інші деталі служать довго; ступичні підшипники найчастіше змінюють через померлих датчиків АБС; задні амортизатори, що потіють - ще не ознака їхньої кончини. У кермовому механізмі у деяких модифікацій схильний до перегріву електрогідравлічний підсилювач - остигнув, приходить у робочий стан. Ресурс компресора кондиціонера та діодного моста в генераторі непередбачуваний.

 

  • У нашому інтернет-магазині Ви знайдете каталоги, які дозволяють замовляти запчастини за лічені секунди
  • Достатньо просто оформити замовлення – і вашу покупку буде доставлено поштою за вказаною адресою до будь-якої точки України
  • Отримуйте запчастини на пошті - це зручно та легко. Всім нашим покупцям ми пропонуємо знижки на постійній основі!  
  • Отримайте додаткову знижку% для заміни олії на партнерських СТО
  • Гарантуємо безкоштовну доставку на замовлення понад 1000 грн! Запитання та побажання щодо проведення акцій уточнюйте за телефоном: +380 68 489-98-18