У зв'язку з воєнними діями наш магазин тимчасово не працює. Ціни на сайті мають виключно інформаційний характер.
Приносимо свої вибачення.

Выбираем поддержанный автомобиль MITSUBISHI ASX: 2010-2020

 

У японського компактного кросовера Mitsubishi ASX (2010-2020) чимало привабливих рис, але є й дуже спірні особливості.

 

ASX надходив до нас з Японії, у період 2012-2015 йшли також автомобілі американського складання (визначаються за VIN). Уніфікований зі «старшим» Аутлендером по шасі та іншим вузлам. Модель пережила три ґрунтовні рестайлінги. Зі значних технічних змін – модернізували підвіску, а 2014-го змінилося покоління варіаторів.

  ✅ Гідний дорожній просвіт 190-195 мм, відмінна геометрія. Спритні та економічні мотори. Високий рівень безпеки.

 ⚠️ Скрипучий салон із жорстким пластиком. Підвіска не дуже підходить для динамічної їзди. У гамі трансмісій немає класичного автомата. Повний привід не підходить для серйозного бездоріжжя.

Офіційно поставлялися тільки бензинові атмосферники, все з довговічним ланцюговим приводом ГРМ (понад 200?000 км), але без гідрокомпенсаторів.

  ⚡ Двигун 1.6 (4A92, 117 к.с.) – не найкращий у лінійці Mitsubishi. У віці схильний одночасно до масложору та маслоголодання (читай, залягання кілець). На погане паливо реагує сильною детонацією, А-92 не сприймає. Ресурс близько 250 000 км.

  ⚡ Двигуни альянсу з GM і Hyundai/Kia, відрізняються поршневою групою і навісним обладнанням. "Дев'яносто другий" бензин переносять нормально. На відміну від «корейських аналогів», не страждають задирами, і маслонасос у них надійніший.

 ⚡Дволітровий мотор – лідер багатьох рейтингів надійності. Іноді прогорають кільця ущільнювачів між колектором і нейтралізатором, потіють сальники коленвала, трапляються відмови системи запалення. Але в цілому чудові довгограючі мотори. Обидва живуть понад 350 000 км (4В11 - до півмільйона), небезпечних хвороб не мають.

ASX з новим «обличчям» до вторинки ще не дістався

  ⚡ У механічної коробки знос проявляється у утрудненому включенні першої-другої передач після 150 000 км, серйозних нарікань до неї немає. Варіатори Jatco JF011E (до 2014 року) та JF016E (після 2014-го) знайомі за багатьма моделями різних марок. З ними все буде добре і свої 200 тисяч вони відбігають тільки, якщо всі попередні власники їздили спокійно і змінювали олію не рідше, ніж кожні 50000 км. Виявити «стилі» колишніх господарів неможливо, тому купівля варіаторів із пробігом 100–150 тисяч – відомий ризик та потребує діагностики.

  ⚡ Більш сучасний при цьому не означає більш надійний: JF016E витканий з компромісів – при покращенні динаміки підвищили економічність, заодно спростивши конструкцію. Пожертвували ресурсом, а гідроблок став майже неремонтопридатним. Основні проблеми пов'язані зі швидким зношуванням компонентів – масляного насоса, клапана регулювання тиску, підшипників валів. Муфта повного приводу не любить довго працювати з пробуксовками (перегрівається), але надійна. Клопіт частіше доставляють опора карданного валу і задній редуктор, що потіє.

  ❗ У машин американського ринку чимало дрібних косяків: ламкі приводи генератора та двірників, пузириться пластик «торпедо», відвалюються ущільнювачі. Ресурс елементів підвіски сильно залежить від характеру доріг. У щадних умовах жодних проблем до 100 000 км. При їзді по ям швидко здають стійки і втулки стабілізатора, рульові наконечники і задні амортизатори. Фішка ASX – пластикові крила; не iржавіють, але можуть тріснути при сильних морозах.

 

  • У нашому інтернет-магазині Ви знайдете каталоги, які дозволяють замовляти запчастини за лічені секунди
  • Достатньо просто оформити замовлення – і вашу покупку буде доставлено поштою за вказаною адресою до будь-якої точки України
  • Отримуйте запчастини на пошті - це зручно та легко. Всім нашим покупцям ми пропонуємо знижки на постійній основі!  
  • Отримайте додаткову знижку% для заміни олії на партнерських СТО
  • Гарантуємо безкоштовну доставку на замовлення понад 1000 грн! Запитання та побажання щодо проведення акцій уточнюйте за телефоном: +380 68 489-98-18