У зв'язку з воєнними діями наш магазин тимчасово не працює. Ціни на сайті мають виключно інформаційний характер.
Приносимо свої вибачення.

Паливні насоси, симптоми несправності.

Бензинові та дизельні автомобільні двигуни залежать від помірно складної системи подачі палива. Ця система подає паливо в двигун з точною витратою та тиском, що забезпечує його правильну роботу. Для більшості сучасних автомобілів один чи кілька паливних насосів є серцем цієї системи. Коли один із цих насосів не працює належним чином, ваша ранкова поїздка на роботу може раптово перерватися. На щастя є певні ознаки несправного паливного насоса, на які можна звернути увагу при усуненні проблеми.

   Як працює паливний насос Електричний паливний насос, зазвичай розташований всередині бака, клацає, коли ви запускаєте двигун, та ECM автомобіля дає команду реле паливного насоса включити його. Ви можете почути його характерний звук, що дзижчить. Насос нагнітає паливо і проштовхує його трубопроводом. Під капотом у багатьох автомобілях використовується другий електричний чи механічний насос із приводом від двигуна для підвищення тиску палива.. 

  Під високим тиском паливо впорскується в двигун через точно розраховані за часом паливні отвори, які називаються паливними форсунками. Ця схема дуже надійна. Коли він працює добре, ваш двигун запускається швидко і працює із чудовим ентузіазмом. 

Чи неправильно читається датчик рівня палива? (Причини та як виправити) Паливні насоси можуть вийти з ладу. Будь-яке трапляється. І іноді це трапляється із вашою системою подачі палива.

   Однією з неприємних подій із цією системою може бути те, що паливний насос не може перекачувати достатню кількість палива або взагалі не перекачує паливо. При недостатній кількості палива двигун працюватиме дуже погано. Коли паливо не подається, ваш двигун раптово зупиниться і не запуститься доти, доки не відновиться прокачування. Симптоми несправності паливного насоса Часто ще до повної зупинки паливного насоса поведінкові симптоми починають говорити про те, що щось не так. Ваш автомобіль може мати один або декілька з них, якщо паливний насос вашого автомобіля виходить з ладу або вже вийшов з ладу.

#1 - Важкий запуск (або взагалі не запускається) Це той похмурий момент, коли ви повертаєте ключ (або натискаєте кнопку) і майже нічого не відбувається. Запуск двигуна може зайняти більше часу, ніж зазвичай. Іноді набагато довше. І нездатність розпочати взагалі буде болісно очевидною.

#2 – Раптова зупинка двигуна Як без причини, ваш двигун перестане працювати. Максимум у будь-який час. Це може бути просто неприємно, якщо ви стоїте на неодруженому ходу на під'їзній доріжці, або зовсім небезпечно, якщо це відбувається на дорозі. Опис саме такої події наведено нижче (перейдіть до розділу « Реальний приклад відмови паливного насоса »).

#3 – Груба робота на холостому ходу та низькій швидкості Грубий біг як разовий захід, як правило, не є проблемою. Але якщо це часто повторюється, зверніть увагу. Причиною можуть бути проблеми із паливним насосом.

#4 - Осічки двигуна Осічки будуть більше відчуватися, ніж чути. Серія осічок відчуватиметься, начебто машина натикається на купу великих м'яких подушок. Оскільки пропуски запалення можуть зрештою пошкодити ваш двигун, дуже важливо якнайшвидше усунути пов'язану з цим проблему з паливним насосом.

#5 - Нерішуче прискорення Зазвичай, ваш автомобіль швидко прискорюється після повної зупинки. Цей миттєвий відгук є важливим при повороті на жваву вулицю або при в'їзді в потік на шосе. Затримка або слабка реакція, коли ви натискаєте газ, може статися, коли паливний насос виходить з ладу.

#6. Коливання обертів двигуна під час руху з постійною швидкістю. Підйоми та спади подачі палива можуть спричинити стрибки потужності. Автомобіль захоче прискоритися, сповільнитись, а потім повторити цей цикл. Така поведінка може бути ризикованою на жвавій трасі.

#7 – Зменшена потужність При недостатній подачі палива ви можете помітити зниження потужності. Іноді це може означати, що ви втрачаєте здатність досягати і підтримувати швидкість на шосе, перетворюючи ваш автомобіль на перешкоду, що рухається. Якщо це станеться, увімкніть мигалки і зійдіть з цієї жвавої дороги якнайшвидше. Зупиніться та покличте на допомогу.

#8 – Погана продуктивність при сходженні на пагорб. Ми не живемо у плоскому світі. Принаймні більшість із нас. Пагорби буяють, і зустріч із пагорбом або іншим ухилом, на який ваша машина не може піднятися, є ще однією ознакою того, що паливна система відмовляється працювати.

#9 - Збільшення витрат палива Несправний паливний насос може вплинути на роботу вашого двигуна, збільшивши витрату палива. Якщо ви помітили це без будь-яких інших незвичайних симптомів, рекомендується перевірити вашу паливну систему кваліфікованим спеціалістом з обслуговування.

#10 - Загоряється індикатор «Перевірте двигун» Індикатор Check Engine, що світиться, може сказати вам, що у вас проблема з паливним насосом. Нижче наведено детальне обговорення бортової діагностики та індикації відмови паливного насоса.

   Загалом, коли паливний насос не працює, ваш автомобіль може поводитися трохи ривками. Він не захоче тікати зі старим ентузіазмом, який ви так любили. Така погана поведінка буде відразу помітна більшості водіїв. Реальний приклад відмови паливного насоса: періодично можуть бути проблеми з роботою паливного насоса. Але за неприємностями можуть йти періоди ідеальної інтуїції. Це просто життя. Уявіть, що ви їдете на роботу автострадою, і ваш надійний автомобіль раптово втрачає потужність і зупиняється накатом. Ця подія не тільки бентежить, але і може наразити вас на небезпеку, якщо ви просто перейдете на аварійну смугу. Отже, ви намагаєтеся запустити його, і він одразу спалахує. Ура! Ви повертаєтеся у рух. Все здається прекрасним, поки через кілька хвилин, годин або навіть днів не станеться той самий збій. Ваш колись надійний друг стає непостійним монстром, який тепер готовий підвести вас будь-якої миті. Періодично виникає проблема, подібна до цієї, може турбувати вас неодноразово, поки хворий насос повністю не здасться, можливо, залишивши вас у скрутному становищі. Чому паливні насоси виходять з ладу Які причини чатують на вас з такою проблемою? Ось деякі з них: Проблеми з насосом Автомобільні насоси останніх моделей мають складну конструкцію та можуть включати клапани регулювання тиску та/або запобіжні клапани. Відмова від цих функцій може призвести до зниження вихідного тиску або рециркуляції палива у бак, не залишаючи його для двигуна.

    Проблеми з паливом Забруднення шламом від заправної станції минулого тижня може засмічити насос або заблокувати вхідне сито. Це призведе до зниження чи нульового потоку. Пов'язаний: Як утилізувати старий газ Забитий паливний фільтр Якщо не проводити заміну через звичайні інтервали обслуговування, паливний фільтр може засмічитися мулом або навіть водою. Це може обмежити подачу палива та викликати симптоми відмови насоса. Зниження витрати може призвести до перегріву насоса, що призведе до його незворотного пошкодження. Пошкоджений паливопровід камінчиків, що летить з шини, може пошкодити один або кілька паливопроводів, перекриваючи потік палива, що імітує відмову паливного насоса. Старість Речі просто зношуються із віком. Вікова деградація може поставити будь-який насос на коліна, хоча цього не можна очікувати, доки він не перевищить 100 000 миль.

 При проблемах з паливною системою панель приладів може стати вашим тихим, але здібним партнером. Він може надати вам раннє попередження про проблеми з паливною системою, що насуваються, перш ніж ви опинитеся в скрутному становищі. Як, спитаєте ви? Ви коли-небудь помічали цей жовтий індикатор «Перевірте двигун/обслуговуйте двигун найближчим часом»? Він блимає, а потім гасне, коли ви запускаєте двигун. Шукайте його наступного разу, коли сідатимете в машину.

 Посібник користувача покаже вам, як виглядає це світло і де воно знаходиться. Всі автомобілі 1997 року випуску та новіші матимуть цю функцію попередження. Як працює бортова система діагностики Цей індикатор спалахує, коли бортова система діагностики (OBD) виявляє будь-яку з кількох проблем із системою викидів. Проблеми з паливною системою, які він відзначить, включають повторювані перепустки запалювання в двигуні та/або ненормальні коливання тиску палива. Це може статися, коли паливний насос починає працювати. І це попередження часто з'являється задовго до того, як серйозні проблеми з ходовою частиною змусять вас затихнути на узбіччі дороги. Попередження, до якого слід прислухатись Ніколи не ігноруйте цей попереджувальний сигнал.

 Дійсно, тривала експлуатація вашого автомобіля з цим індикатором, що світиться, може призвести до пошкодження двигуна або пов'язаної з ним системи, усунення якого може бути надзвичайно дорогим. Коли світиться цей індикатор, завжди слід звертатися за професійною допомогою. Скоро! Діагностичні коди несправностей: як вони вам допомагають Це світло є попередженням, але воно означає набагато більше. При цьому попередження бортова система діагностики стає зайнятою та зберігає один або кілька діагностичних кодів несправності (DTC).

Ці коди можна інтерпретувати, щоб розповісти про характер проблеми. Місцевий магазин автозапчастин зазвичай може безкоштовно оцінити збережені коди за допомогою спеціального інструмента, який називається сканером OBD-II. Якщо ви серйозно ставитеся до самостійного ремонту або технічного обслуговування автомобіля, цей автомобільний сканер зазвичай окупається після кількох використань. Тим не менш, хоча знати, які коди несправності були викликані, корисно, часто виявляється набагато вигіднішим доставити свій автомобіль або вантажівку до компетентного спеціаліста з обслуговування. Такі люди можуть встановити точну діагностику, а також будь-який необхідний ремонт. Тепер найскладніше.

  Якщо ваш технік виявить, що паливний насос є причиною проблеми з паливною системою, заміна може бути дорогою. Крім того, можливо, потрібно замовити змінний насос. Ваша улюблена поїздка, можливо, доведеться сидіти в магазині в очікуванні цієї частини.   

   Вартість заміни паливного насоса Де найкраще замовляти запчастини? Типова заміна паливного насоса вимагатиме від 50 до 150 доларів. До цього буде додано вартість запчастин.

 Також можуть знадобитися інші деталі, такі як нові хомути, фітинги та з'єднувальні шланги. Увімкніть $50 до $75 для них. Загальна сума може варіюватися від 270 до 1500 доларів..  Щоб заощадити трохи грошей, виберіть хорошу незалежну ремонтну майстерню замість дилерського центру та розгляньте варіант насоса вторинного ринку, а не того, що може бути дорожчим пристроєм OEM (виробника оригінального обладнання). Але в більшості випадків рекомендується використовувати помпу OEM. Гарантія Як уже згадувалося, ціни на запчастини та роботу зазвичай вищі у сервісному відділі дилера, ніж у незалежному магазині. Але у дилера ви, найімовірніше, отримаєте кращу гарантію, ніж може запропонувати приватний магазин. Зрештою, якщо ви хочете отримати конкурентні оцінки ремонту, обов'язково запитайте про цю гарантію. І коли ви повернетеся, щоб забрати свій автомобіль, переконайтеся, що у вас є ця гарантія у письмовій формі. Останні думки Ви повертаєтеся додому з легкою посмішкою. Машина їде ідеально. Що ви можете очікувати у майбутньому? Як і у випадку з новим автомобілем, ви повинні з нетерпінням чекати ще 100 000 миль без проблем із паливним насосом. 

  • У нашому інтернет-магазині Ви знайдете каталоги, які дозволяють замовляти запчастини за лічені секунди
  • Достатньо просто оформити замовлення – і вашу покупку буде доставлено поштою за вказаною адресою до будь-якої точки України
  • Отримуйте запчастини на пошті - це зручно та легко. Всім нашим покупцям ми пропонуємо знижки на постійній основі!  
  • Отримайте додаткову знижку% для заміни олії на партнерських СТО
  • Гарантуємо безкоштовну доставку на замовлення понад 1000 грн! Запитання та побажання щодо проведення акцій уточнюйте за телефоном: +380 68 489-98-18